Головна / Питання та відповіді (FAQ)

Питання та відповіді

Q:  Скільки коштує діагностика ноутбука?
A:  Діагностика ноутбука здійснюється безкоштовно, оскільки ми розглядаємо діагностику ноутбука і його подальший ремонт як один процес і одну послугу.  Якщо Ви відмовляєтеся робити ремонт, Ви сплачуєте за діагностику окремо у розмірі 100-150 грн., залежно від складності діагностичних робіт.

Q:  Як довго триває діагностика?
A:  Діагностика ноутбука здійснюється в середньому від 1 до 3 днів, за винятком випадків, коли причиною несправності стали зовнішні чинники: рідина, блискавка, спроба ремонту в кустарних сервісних центрах ... Як правило (90% випадків), протягом 24 годин після прийняття ноутбука в ремонт у наших інженерів будуть результати діагностики і варіанти вирішення проблеми.

Q:  Я здав ноутбук на діагностику. Як я можу контролювати процес прийняття рішення про подальший ремонт ноутбука?
A:  Після діагностики з Вами зв'яжуться менеджери сервісного центру. Вони повідомлять про вартість і терміни виконання ремонту. Тільки після Вашої згоди ремонт буде почато.

Q:  Ви даєте гарантію на виконані роботи?
A:  Так, на всі роботи надається гарантія від 1 до 12 місяців.

Q:  Я сплатив за  діагностику і забрав ноутбук без ремонту, але через два тижні вирішив його відремонтувати. Мені потрібно буде сплачувати за діагностику знову?
A:  Ні. У випадку, якщо Ви вирішили відремонтувати ноутбук протягом місяця після проведеної діагностики, сума, витрачена на діагностику, буде врахована у вартості ремонту за умови, що сторонні майстри не намагалися ремонтувати ноутбук  після нашої діагностики, поки ноутбук знаходився поза сервісним центром.
    Наприклад: вартість ремонту 300грн., вартість діагностики, яку ви сплатили 100грн., Вам потрібно буде доплатити 200грн.

Q:  У моєму місті немає сервісного центру "Ноутбук Центр". Чи можу я скористатися послугами вашого сервісу?
A:  Так. Будь-ласка, зайдіть на сторінку найближчої до Вас філії. На сторінці буде детально описаний процес передачі ноутбука на ремонт кур'єрською службою.

Q:  Наша фірма платник ПДВ, нас цікавить обслуговування парку ноутбуків з оплатою за безготівковим розрахунком з ПДВ. Чи можемо ми сплачувати за ремонти за безготівковим розрахунком?
A:  Так, можете.

Q:  Я живу в місті, де немає СЦ "Ноутбук Центр". Могли б ви порадити, як вибрати якісний сервісний центр з ремонту ноутбуків?
A:  Вибрати гідний СЦ можна за кількома параметрами:

  • Чи дають вони гарантію на свій ремонт і яку? Відсутність гарантії або мінімальна гарантія ставить під сумнів доцільність ремонту взагалі і викликає сумнів у професіоналізмі та усвідомленості дій з ремонту.
  • Чи є СЦ уповноваженим від виробників і яку кількість брендів обслуговує? Довіра виробників говорить про рівень СЦ, авторизації будь-кому не надають. Інженери авторизованих СЦ проходять підготовку і складають іспити з теорії та практики сервісного обслуговування.
  • Займаються вони самі безпосередньо компонентним ремонтом (у тому числі заміною чіпів)? Це є ще один пункт, який свідчить про рівень СЦ, оскільки це одна з досить складних ремонтних процедур, і, якщо фірма це не робить, то перед вами - пункт прийомки, а безпосередньо ремонти виконує хтось інший. Добре, якщо цей інший достатньо професійний. А якщо ні? Цього Ви ніколи не дізнаєтеся, оскільки маєте справу з посередником.
  • Чи пропонує фірма послугу "реболлінга" або прогріву чіпа? Якщо так - це поганий знак. Це говорить про малий досвід або недостатній професіоналізм. Дана процедура може бути ефективна лише короткочасно, відремонтований таким чином ноутбук дуже скоро знову вийде з ладу, і ті, хто займаються ремонтом професійно, знають цю статистику і не пропонують "реболл", а тільки заміну чіпів.
  • Як виглядають їхній сайт і центр (и) обслуговування клієнтів? Викликають довіру? Компанія, що займається сервісом серйозно, завжди має окремий сайт і окреме зручне приміщення для сервісу.

Q:  Я вирішив не відновлювати свій ноутбук, чи можу я здати його вам на запчастини?
A:  Так, можете. Здайте ноутбук на діагностику, вартість запчастин ноутбука Вам повідомлять менеджери.

Q:  В мене зламався новий ноутбук, гарантія від виробника. Але в мене немає чека та(або) гарантійного талона. Чи зможу я відремонтувати його безкоштовно?
A:  Кожен такий випадок виробник розглядає окремо. Звертайтеся до нас - ми зробимо все можливе, щоб вирішити Вашу проблему.

Q:  В мене зламалася клавіатура. Я б хотів придбати нову і поставити її сам. Ви можете продати мені клавіатуру?  
A:  Перед замовленням клавіатури потрібно зробити діагностику причини поломки. У випадку "залиття" рідиною треба обов'язково провести профілактику материнської плати і роз'ємів. У випадку, коли зламані кнопки, часто значно дешевше підібрати і замінити самі кнопки. Продаючи клавіатуру, ми проведемо її безкоштовну установку. Окремо комплектуючими ми не торгуємо.

Q:  В мене проблема з ноутбуком. Ноутбук не включається. Ви можете сказати, скільки буде коштувати ремонт?  
A:  На жаль, ні, у нас не працюють екстрасенси, а симптоми можуть бути викликані різними причинами. Для обчислення точної вартості ремонту потрібна діагностика. Здайте ноутбук на діагностику - це безкоштовно (за умови подальшого ремонту).

Q:  Я хочу здати ноутбук в ремонт, але в мене практично немає вільного часу. Як можна скоротити час, проведений в сервісному центрі, оформлюючи ноутбук для ремонту?
A:  Використовуйте послугу онлайн-замовлення на ремонт. Вона допоможе зберегти Ваш час, оформлюючи ноутбук для ремонту.


Рассказать друзьям:
Google+