Головна / Статті / Клавіатура ноутбука: симптоми несправностей та методи їх вирішення

Клавіатура ноутбука: симптоми несправностей та методи їх вирішення

Rabota na klaviature

Сьогодні мова піде про ремонт та заміну клавіатури.


Оскільки клавіатура в ноутбуках є основним пристроєм вводу-виводу - вона першою приймає на себе удар Ваших пальчиків.
Клавіатура у ноутбуках одна із найвразливіших частин, адже під час роботи туди потрапляє велика кількість пилу та сміття, які поступово виводять її з ладу.

zasmichennya kompjyutera ijzheyu

Не зважаючи на зовнішню простоту - це достатьо складний пристрій з притаманними для кожної моделі особливостями, такими як:
- кріплення клавіш (в кожної моделі своє, унікальне кріплення)
- розташування шлейфа підключення до материнської плати
- зовнішній вигляд, тип та колір клавіатури
- розкладка клавіатури (латина, кирилична, двомовна)
Клавіатура може вийти з ладу у з’язку з потраплянням в неї пилу та бруду, при докладанні надмірних зусиль в роботі (удар по кнопкам та виламування), але найстрашнішим є пролиття рідини. Розлиті чай, кава, кола чи вода призводять не лише до несправностей клавіатури, а й до більш серйозних несправностей у ноутбуці в цілому. І, якщо у випадку клавіатури до стаціонарного комп’ютера замінити її доволі легко – необхідно лише придбати нову та підключити її у відповідний роз’єм, то клавіатура для ноутбука встановлюється набагато складніше. Сучасні ноутбуки стають тоншими та ергономічнішими, а заміна їх компонентів потребує більшої уваги, часу і професіоналізму.

kreplenie knopki noutbuka
Приводом для ремонту та заміни клавіатури можуть бути западаючі клавіші або інші механічні пошкодження (зламали, вилетіла кнопка на ноутбуці, потягнула та витягнула дитина), які перешкоджають повноцінній роботі з ноутбуком. rebenok vylamal knopku na noutbukeУ випадку западаючих або виламаних кнопок, клавіатуру можна відремонтувати в сервісному центрі, де підберуть зламані чи відсутні деталі з аналогічної моделі, але такий варіант підходить не для усіх клавіатур, у зв'язку з різними типами кріплення клавіш.
У випадку залипання кнопок може допомогти чистка клавіатури і всіх її компонентів спеціальними розчинами. Для такого ремонту клавіатури її доведеться зняти, тому проводити самостійно таку роботу не радимо, оскільки є висока ймовірність пошкодження клавіатурного шлейфа і кріплення клавіш.


У випадку залиття клавіатури рідиною її доведеться замінити. Заміна клавіатури – це досить серйозна процедура, що потребує певних навиків.

Щоб уникнути пошкодження інших деталей ноутбука, радимо утриматися від спроб самостійної заміни клавіатури і звернутись до сервісного центру по ремонту ноутбуків, де крім професійної роботи, Вам запропонують гарантію на замінену клавіатуру та проведену роботу.

Acer Aspire One Keyboard

Acer Aspire One Keyboard2

При залитті ноутбука рідиною, існує метод відновлення клавіатури без її заміни. Для цього клавіатуру промивають, витирають та дають їй просохнути, знімають повністю всі кнопки та їх кріплення (ліфти). Такий ремонт потребує значних затрат у часі і не завжди є результативним, оскільки при повному розборі клавіатури часто неможливо зібрати її до первісного стану, адже клавіатура випускається моноблоком і заявлена виробником як нерозбірний пристрій.

Тому, у випадку виходу з ладу клавіатури в зв'язку із залиттям рідиною, єдиним правильним і надійним рішенням буде її заміна.

Ноутбук центр проводить ремонти ноутбуків будь-якої складності усіх виробників, надаючи гарантію на виконані роботи. Для здійснення термінової заміни, ми намагаємся підтримувати на складі сервісного центру запас ходових клавіатур для багатьох моделей ноутбуків, що дозволяє нам проводити такі ремонти в найкоротші терміни.

 


Рассказать друзьям:
Google+