Головна / Акції

Акції

Акція - безкоштовна чистка ноутбуків

bezkoshtovna chistka noutbykiv sШановні клієнти з 20.04 по 20.05.2016 у Вас є можливість провести повну чистку системи охолодження та зробити заміну термопасти (зазвичай вартість послуги складає - 250 грн) - АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО 


Рассказать друзьям:

Детальніше...

Apple small banner
Онови навушники!
В авторизованих сервісних центрах Apple в Україні стартує програма по заміні старих навушників Apple або будь-якого виробника на нові навушники-вкладиші від Apple. Все має свій термін служби… Якщо Ваші старі навушники прийшли в непридатність, або Ви просто бажаєте замінити їх на нові, у Вас є така можливість! 

До обміну приймаються:
Старі навушники Apple EarPods — взамін Ви отримаєте нові навушники цієї ж моделі.
Старі навушники Apple інших моделей, а також навушники будь-якого іншого виробника — взамін Ви отримаєте нові навушники Apple Earphones.

Умови обміну:
Ваші старі навушники можуть бути майже зношеними, мати дрібні подряпини або пошкоджений провід — стан виробу не важливий.
Вартість обміну — 400 грн. Для порівняння: нові навушники Apple EarPods коштують більше 940 грн.
Одна людина може замінити 1 навушникі.

Про навушники Apple EarPods
Форма «вкладишів» EarPods розроблена на основі ретельних замірів вушних раковин 150 людей. Завдяки такому підходу, пластиковий корпус цих мініатюрних навушників є одним з самих ергономічних, і для комфортного використання не потребує додаткових м’яких насадок.
Також конструкцією EarPods передбачена передача більш глибоких соковитих басів і чистих средніх та високих частот. Дизайнери та інженери Apple доклали зусиль, щоб Ваш улюблений ай-гаджет доставляв ще більше задоволення від прослуховування музики.
Навушники Apple EarPods входять в комплект смартфонів iPhone (версія с проводним пультом управління) і плеєрів iPod touch (версія без пульта), а також у вигляді окремого аксесуару, який можна придбати в будь-якого офіційного партнера Apple в Україні.

 

Акція тривае: 09.02.2015 – 31.03.2015 у місті Львів 

Замінити навушники можна за адрессою м. Львів вул. Ак. Сахарова 58А Ноутбук Центр 

 


Рассказать друзьям:

USB Thumb Drive for site

 

Шановні клієнти.

Наш філіал в місті Хмельницький змінив своє розташування.  На честь до переїзду ми проводимо акцію, прийняти участь в якій дуже просто. Для цього необхідно:

1. Вступити в нашу групу по "Ремонту ноутбуків та планшетів в Хмельницькому" в соц мережі ВКонтакті.

* якщо у Вас нема акаунта в ВК то можна просто показати цей код "NC2014FLASHVPODAROKNOVK" співробітникам нашій компанії у м. Хмельницький 

2. Скористатись послугою чистка ноутбука 

3. Отримати USB Flash 16Gb Transcend у подарунок* 

 
Під подарунком слід вважати купівлю за 1 грн. 
Акція проходить у м. Хмельницький з 13.03.2014 по 31.03.2014. Модель, фірма виробник подарунка може бути змінена без попередження. 

Рассказать друзьям:

Шановні клієнти!

За Вашими численними проханнями, ми поновлюємо акцію "Діагностика + ЧИСТКА НОУТБУКА із заміною термопасти БЕЗКОШТОВНО"!

В період з 1 по 30 квітня Ви маєте змогу принести ноутбук до наших сервісних центрів для діагностики та провести чистку ноутбука із заміною термопасти абсолютно БЕЗКОШТОВНО.


Рассказать друзьям:

Детальніше...

Google+