Главная / Акции / Акція - безкоштовна чистка ноутбуків.
Недоступен ни однин перевод.

Акція - безкоштовна чистка ноутбуків

bezkoshtovna chistka noutbykiv sШановні клієнти з 20.04 по 20.05.2016 у Вас є можливість провести повну чистку системи охолодження та зробити заміну термопасти (зазвичай вартість послуги складає - 250 грн) - АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО 

 

Дізнайтесь як скористатись - переходьте на сайт акції www.notebook-center.ua

 

Умови акції:
Акція діє у сервісній мережі "Ноутбук Центр"™ у містах: Львів, Кіровоград, Хмельницький з 20.04.2016 по 20.05.2016
В акції беруть участь ноутбуки наступних виробників: Acer, ASUS, Dell, IBM, Lenovo, eMachines, HP, Sony, Samsung, LG, MSI, Fujitsu, Toshiba, PackardBell.
Участь у акції можуть приймати усі існуючі, а також нові клієнти компанії “Ноутбук Центр”, яким на момент її проведення виповнилось 16 років. За умовами акції, клієнту надається можливість провести профілактичну чистку ноутбука абсолютно безкоштовно.
Для участі у акції, необхідно, звернутись у період її проведення, в один з філіалів компанії “Ноутбук Центр” та залишити ноутбуки на чистку. Безкоштовною чистка буде у випадку одночасного звернення двох клієнтів з двома ноутбуками. У випадку звернення двох клієнтів у різний час, чистка буде безкоштовною тільки за умови зданих пристроїв від обидвох клієнтів.
Якщо клієнт у інший час долучається до уже існуючого клієнта, котрий здав свій ноутбук на чистку, йому достатньо назвати прізвище ім’я цього клієнта та номер його індивідуального звернення.
Кожному клієнту, що приймає участь у акції присвоюється індивідуальний номер чистки у момент прийому техніки.
Чистка ноутбука проводиться досвідченими інженерами та виконується в обумовлений раніше час. Термін виконання буде озвучуватись менеджерами у момент прийому техніки.
Після проведення чистки, працівники компанії обов’язково телефонують до клієнта та повідомляють про її завершення.
Видачі техніки після чистки відбувається у години роботи сервісного центру, та не повинна перевищувати 5-ти днів після її завершення.
Сервісний центр залишає за собою право відмовити у проведенні безкоштовної чистки у ноутбуках, які можуть мати типові заводські дефекти, а також у наступних випадках:
ноутбук в аварійному стані або ноутбук не працює;
виявлені сліди неодноразового втручання та ремонту;
присутні сліди потрапляння рідини;
наявні механічні пошкодження;
ноутбук у розібраному стані;
ноутбуки торгівельних марок: Sony, Samsung, LG, Toshiba у період дії гарантіі від виробника;
ноутбуки марки Apple.

 


Рассказать друзьям:
Google+