Главная / Акции

Акции

Недоступен ни однин перевод.

Акція - безкоштовна чистка ноутбуків

bezkoshtovna chistka noutbykiv sШановні клієнти з 20.04 по 20.05.2016 у Вас є можливість провести повну чистку системи охолодження та зробити заміну термопасти (зазвичай вартість послуги складає - 250 грн) - АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО 


Рассказать друзьям:

Подробнее...

Apple small banner
Обнови навушники!
В авторизованих сервісних центрах Apple в Україні стартує програма по заміні старих навушників Apple або будь-якого виробника на нові навушники-вкладиші від Apple. Все має свій термін служби… Якщо Ваші старі навушники прийшли в непридатність, або Ви просто бажаєте замінити їх на нові, у Вас є така можливість! 

До боміну приймаються:
Старі навушники Apple EarPods — взамін Ви отримаєте нові навушники цієї ж моделі.
Старі навушники Apple інших моделей, а також навушники будь-якого іншого виробника — взамін Ви отримаєте нові навушники Apple Earphones.

Умови обміну:
Ваші старі навушники можуть бути майже незношеними, мати дрібні подряпини або пошкоджений провід — стан виробу не принциповий.
Вартість обміну — 400 грн. Для порівняння: нові навушники Apple EarPods коштують більше 940 грн.
Одна людина може замінити 1 навушникі.

Про навушники Apple EarPods
Форма «вкладишів» EarPods розроблена на основі ретельних замірів вушних раковин 150 людей. Завдяки такому підходу, пластиковий корпус цих мініатюрних навушників є одним з самих ергономічних, і для комфортного використання не требує додаткових м’яких насадок.
Також конструкцією EarPods передбачена передача більш глибоких соковитих басів і чистих средніх та високих частот. Дизайнери та інженери Apple доклали всіх зусиль, щоб Ваш улюблений ай-гаджет доставляв ще більше задоволення від прослуховування музики.
Навушники Apple EarPods входять в комплект смартфонів iPhone (версія с проводним пультом управління) і плеєрів iPod touch (версія без пульта), а також в вигляді окремого аксесуару, котрий можна придбати в будь-якого офіційного партнера Apple в Україні.

 

Акція тривае: 09.02.2015 – 31.03.201


Рассказать друзьям:
Недоступен ни однин перевод.

USB Thumb Drive for site

Уважаемые клиенты.
 
Наш филиал в городе Хмельницкий сменил своё место положение. В честь этого мы проводим акцию, принять участие в которой очень просто. Для этого нужно:
 
1. Вступить в нашу группу по "Ремонт ноутбуков и планшетов в Хмельницком" в соц сети Вконтакте
 
* если у Вас нет аккаунта в ВК то можно просто показать этот код "NC2014FLASHVPODAROKNOVK" сотрудникам нашей компании г. Хмельницкий.
 
2. Воспользоваться услугой чистка ноутбука
 
3. Получить USB Flash 16Gb Transcend в подарок*
 
*Под подарком нужно понимать покупку за 1 грн.
Акция проходит в г. Хмельницкий, с 13.03.2014 до 31.03.2014. Модель, фирма производитель подарка может быть изменена без уведомления.
 

Рассказать друзьям:

Акция! Чистка ноутбука бесплатно!

Недоступен ни однин перевод.

Уважаемые клиенты!

По Вашим многочисленным просьбам, мы повторяем акцию "Диагностика + ЧИСТКА НОУТБУКА с заменой термопасты БЕСПЛАТНО"!

В период с 1 по 30 апреля 2013г. Вы можете принести ноутбук в наши сервисные центры для диагностики и провести чистку ноутбука с заменой термопасты абсолютно БЕСПЛАТНО. 


Рассказать друзьям:

Подробнее...

Google+