Головна / Почему это выгодно

Чому вигідно робити онлайн-замовлення ремонту?

Це заощаджує Ваші час і гроші. Як це працює?

Заощадження грошей: 
Для створення замовлення на ремонт Ви маєте бути 
зареєстрованим користувачем і мати акаунт клієнта на нашому сайті. Кожен зареєстрований користувач отримує знижку на всі послуги сервісу в розмірі від 2% до 10%.

Заощадження часу:
Спеціально для зручності наших клієнтів ми розробили систему онлайн-замовлень. Це допомагає економити час, який Ви витрачаєте на оформлення документів та опис несправності співробітникам сервісного центру, коли здаєте Ваш ноутбук в ремонт.

Наприклад, у Вас зламався ноутбук, і ...

  • Ви вирішили стати нашим клієнтом (або вже є таким), плануєте завтра віднести ноутбук в ремонт, але передбачається важкий день і немає часу стояти в черзі. У цьому випадку Ви можете зробити замовлення "онлайн" напередодні ввечері у будь-якому місці, де є доступ до комп'ютера з підключеним інтернетом
  • Ви є нашим постійним клієнтом, оптовим клієнтом або партнером. Тоді Вам просто нелогічно витрачати час на подібні дрібниці, ми зробимо це за Вас, а Вам в лише треба буде зробити замовлення, не виходячи зі свого будинку або офісу і навіть не піднімаючи слухавки телефону

Таким чином, прийшовши в наш сервісний центр вже з ноутбуком, Вам буде достатньо просто назвати номер замовлення *, який буде видно у Вашому акаунті після його створення, або, якщо Ви забули номер, надати дані, які допоможуть нашим менеджерам швидко знайти Ваше замовлення у базі даних. Після цього Ваша техніка буде прийнята в ремонт, а Ви зможете швидко отримати необхідні документи, які ми заздалегідь підготували для Вас.

* номер замовлення, створеного на сайті, збігається з номером роздрукованої квитанції про прийом в ремонт. Саме цей номер слід використовувати для онлайн-контролю стану ремонту.


Рассказать друзьям:
Google+