Головна / Контакти / Хмельницький

Ремонт ноутбуків у Хмельницькому

Хмельницький філіал мережі сервісних центрів "Ноутбук Центр" здійснює сервісне обслуговування ноутбуків в Хмельницькому та Хмельницькій області.

Наш СЦ у Хмельницькій області здійснює гарантійний сервіс ноутбуків (notebooks)  Асер (Acer), Асус (Asus), Хьюлетт Паккард (HP), Делл (Dell), Тошиба (Toshiba),  еМеСАй (MSI), Пакард Белл (Packard Bell), Гейтвей (Gateway), іМашинс (eMachines). 

Сервісне обслуговування цих ноутбуків у гарантійний період виконується БЕЗКОШТОВНО

По закінченню гарантії ми здійснюємо ремонти ноутбуків на платній основі. Великий досвід, сучасне обладнання, підтримка сервісної мережі дозволяє нам виконувати ремонт ноутбуків будь-якої складності з гарантією на кожен ремонт. При ремонті діагностика несправності безкоштовна, клієнт платить лише за результат.

Як правило, клієнти звертаються до нас з наступними проблемами: ремонт блока живлення, заміна клавіатури ноутбука, ремонт батареї ноутбука, тріснув екран ноутбука, ремонт екрану ноутбука, заміна відеокарти в ноутбуці, заміна південного моста, північного моста, ремонт або заміна інвертора, ремонт системи охолодження ноутбука, ремонт тачпаду, заміна та регенерація батарей.

Хмельницький філіал відкрився нещодавно. Наш сервісний центр з ремонту ноутбуків запрошує до співпраці комп'ютерні фірми Хмельницького та  Хмельницької області з ремонту ноутбуків в Кам'янці-Подільському, Чемерівцях, Славуті, Нетишині, Шепетівці, Дунаївцях, Красилові, Старокостянтинові, Полоному, Городку, Деражні, Волочиську, Ізяслові, Ярмоленцях, Летичеві.

Адреса та графік роботи:

Тел.:
(0382) 777-569
(067) 67-305-91
 

Адреса:
вул. Проскурівська 7

E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


Графік роботи:
ПН - ПТ   с   10-00 до 19-00 (без перерви)             
Субота  с 10-00 до 14-00 (без перерви)
Неділя -  вихідний

 

 

Якщо у Вашому місті немає нашого представництва, то Ви можете скористатися нашими послугами, відправивши ноутбук на ремонт у наш сервіс у місті Хмельницький Як це зробити, докладно описано тут.

При відправленні просимо використовувати наступні реквізити одержувача:

г. Хмельницький,
вул. Театральна, 1
склад №6, (Відділення до 30кг.)
Ноутбук Центр,
тел.: (067) 67-305-91


Рассказать друзьям:
Google+