Головна / Контакти / Кіровоград

Ремонт ноутбуків у Кіровограді

 

Сервісний центр "Ноутбук Центр", як філіал сервісної мережі, здійснює ремонт ноутбуків у Кіровограді та Кіровоградській області.

Ми здійснюємо гарантійне сервісне обслуговування ноутбуків наступних виробників: Acer (Асер), Asus (Асус), HP (Хьюлетт Паккард), Dell (Делл), Toshiba (Тошиба),  Packard Bell (Пакард Белл), Gateway (Гейтвей), eMachines (іМашинс), Lenovo (Леново)

Сервіс цих ноутбуків на протязі гарантійного періоду проводиться БЕЗКОШТОВНО.

По закінченню гарантії наші спеціалісти здійснюють негарантійні ремонти ноутбуків будь-якої складності. 

Окрім звичайних ремонтів, ми надаємо послугу "ремонт ноутбука терміново". На всі ремонти клієнтам надається гарантія. Оплата йде лише за результат.

Ремонт БЖ ноутбука, заміна клавіатури ноутбука, чистка ноутбука, заміна BGA чіпсетів, заміна  Southbridge, заміна Northbridge, заміна дисплею в ноутбуці, заміна відеокарти ноутбука, заміна батареї та блока живлення ноутбука - неповний перелік найчастіших ремонтів.

Ми запрошуємо до співпраці комп'ютерні компанії регіону з ремонту ноутбуків в Александрії, Знам'янці, Бобринці, Новоукраїнці, Добровеличковці, Помошній, Долинській, Гайвороні, Новомиргороді, Малій Вісці, Світловодську.
 

Тел.:
(0522) 27-15-27
(063) 072-7-072
(099) 208-8-900


Адреса:
вул. 50-річчя Жовтня, 1

E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Графік роботи:
ПН - ПТ   с   9-00 до 18-30 (без перерви)
Субота  с 10-00 до 14-00 (без перерви)
Неділя -  вихідний
krvg uk

Якщо у Вашому місті немає нашого представництва, то Ви можете скористатися нашими послугами відправивши ноутбук на ремонт у наш сервіс у місті Кіровоград. Як це зробити, докладно описано тут.

При відправленні просимо використовувати наступні реквізити одержувача:

м. Кіровоград,
вул. Полтавська, 71
склад №2,
Ноутбук Центр,
тел.: (063) 072-7-072


Рассказать друзьям:
Google+