Головна / Сервіс / Правила надання послуг

Правила надання послуг

Узгодження ціни ремонту
Після проведення діагностики наші менеджери зв'яжуться з Вами і повідомлять про результати діагностики, терміни і вартість необхідного ремонту. Після отримання Вашого підтвердження ноутбук надходить в ремонт. У разі відмови від запропонованих послуг, СЦ бере плату за діагностику в розмірі 100 грн. або 150 грн., в залежності від складності діагностичних робіт. Якщо протягом одного місяця після діагностики Ви зміните своє рішення і вирішите відремонтувати у нас Ваш ноутбук, ця сума буде відмінусована від кінцевої вартості ремонту,  якщо за цей період не було звернень до іншіх сервісніх центрів.

Ліцензійне програмне забезпечення
"Ноутбук Центр""™ використовує і встановлює виключно ліцензійне програмне забезпечення. Ви можете бути впевнені в якості та легальності програм, які ми Вам запропонуємо.

Гарантія на ремонти
Сервісні центри "Ноутбук Центр"™ використовують тільки якісні запчастини та витратні матеріали. На всі проведені роботи надається гарантія. Гарантія також надається на встановлені запчастини і може дорівнювати терміну гарантії, яку встановив виробник (до 36 місяців).

Зберігання відремонтованої техніки
Відремонтований ноутбук зберігається безкоштовно на території сервісного центру протягом 14 днів з моменту повідомлення клієнта про завершення ремонту, після чого нараховується пеня в розмірі 10% від вартості ремонту за кожну добу зберігання. У випадку, якщо клієнт не може забрати відремонтовану техніку з поважних причин, необхідно в найкоротші терміни повідомити про це сервісний центр та узгодити дату видачі. У такому разі пеня нарахована не буде.

Положення про інформацію
При проведенні ремонту СЦ не несе відповідальності за збереження програмного забезпечення та інформації, що знаходиться на жорсткому диску. Клієнт повинен самостійно забезпечити збереження інформації, або замовити дану послугу працівникам СЦ. Сервісний центр не несе відповідальності за наявність будь-якої інформації в будь-якому її вигляді і за неліцензійне програмне забезпечення, яке знаходиться на ноутбуці клієнта у момент його передачі в ремонт. Усю відповідальність за це несе виключно власник ноутбука (клієнт) або його представник, на якого виписана квитанція про прийняття ноутбука в ремонт. За наявності важливої або конфіденційної інформації жорсткий диск може бути виданий  клієнту на його вимогу під час прийняття ноутбука на діагностику.

Відправлення техніки
У випадку, якщо у Вашому місті немає нашого сервісного центру, Ви можете вислати нам ноутбук  кур'єрською службою  "Нова Пошта". Будь ласка, зв'яжіться* з найближчим до Вас нашим сервісним центром для уточнення інформації.

Корпоративним клієнтам
У випадку, якщо Ви фірма з парком ноутбуків, які вимагають постійного технічного обслуговування, ми запропонуємо Вам сервісні рішення, розроблені спеціально для Вас. Будь ласка, зв'яжіться* з найближчим до Вас сервісним центром або з центральним офісом для уточнення інформації.

Комп'ютерним фірмам - партнерам
Якщо Ви компанія, що реалізує комп'ютерну техніку і зацікавлені в якісному комплексному обслуговуванні проданих ноутбуків, ми можемо надати Вам спеціальні взаємовигідні умови, розроблені для наших партнерів. Будь ласка, зв'яжіться* з найближчим до Вас сервісним центром або з центральним офісом для уточнення інформації.

* Контакти центрів обслуговування ви зможете знайти на головній сторінці сайту.


Рассказать друзьям:
Google+