Головна / Відправка Новою Поштою

Як відправити ноутбук в ремонт за допомогою служби кур'єрської доставки "Нова Пошта"

Для того щоб відправити ноутбук на ремонт в наш сервісний центр, необхідно виконати наступні дії:

 1. Зв'яжіться з менеджерами нашої філії, до якої плануєте відправити техніку, за телефоном або через email. Опишіть проблему. *
 2. Створіть замовлення на ремонт. Увага! Обов'язково збережіть номер створеного замовлення. Він знадобиться Вам для контролю стану ремонту, а також нашим менеджерам, щоб швидше знайти Ваше замовлення у базі даних.
 3. Надішліть Ваш ноутбук, використовуючи службу кур'єрської доставки "Нова Пошта". Зробити це Ви можете в будь-якому найближчому їхньому представництві. (перелік адрес представництв тут)
  Увага:
  • При відправці техніки до конкретної філії нашої компанії у конкретному місті просимо використовувати реквізити одержувача, надані на сторінці саме цієї філії.
  • Обов'язково збережіть номер ТТН. **
 4. Надішліть номер ТТН на e-mail нашої філії, до якої відправили техніку. Цей e-mail можна знайти на сторінці з контактними даними філій. Використовуйте пункт меню "Контакти" вгорі сторінки.
 5. Контролюйте стан Вашого ремонту за допомогою нашої системи контролю статусу ремонту.

Переміщення посилки з міста відправника до міста одержувача можна контролювати тут, використовуючи номер TTH.

Оплата ремонту здійснюється на "Новій Пошті" при отриманні зворотньої посилки з відремонтованою технікою.

Зверніть увагу! Відправку техніки на ремонт до нашого сервісного центру має сплачувати відправник (клієнт або його представник) під час оформлення посилки на "Новій Пошті".
Діагностика техніки буде здійснена відразу після того, як наш кур'єр отримає посилку і доставить її до офісу СЦ. Діагностика, як правило (у 90% випадків), здійснюється протягом 24-х годин з моменту отримання посилки. Момент отримання можна з'ясувати, скориставшись  системою контролю статусу ремонту (статус ремонту буде "прийнято на діагностику"). Як тільки наші інженери матимуть результати діагностики, ми зв'яжемося з Вами, щоб запропонувати наявні у нас оптимальні варіанти вирішення проблеми. Безпосередньо до ремонту інженери приступлять лише після обраного варіанту вирішення проблеми і після узгодження вартості ремонту.


* Цей крок бажано виконати першим, тому що, по-перше, неможливо якісно діагностувати техніку на відстані і, по-друге, бувають випадки, коли ноутбук просто немає сенсу надсилати на діагностику (якщо, наприклад, за описом несправності можна з'ясувати, що необхідну запчастину дістати неможливо). На щастя, такі випадки трапляються дуже і дуже рідко і зазвичай ми успішно ремонтуємо ноутбуки, надіслані нам на ремонт таким чином. Проте ми все ж радимо переконатися, що час і гроші (хай і невеликі), витрачені на пересилання до нас і назад, не будуть витрачені даремно. Це виключно для економії Вашого часу та коштів.

** ТТН - Товарно-транспортна накладна. На роздрукованій ТТН праворуч угорі є штрих-код. Під ним і знаходиться необхідний номер. Не маючи цього номера, наш кур'єр просто не зможе отримати Вашу посилку.


Рассказать друзьям:
Google+